Otec Radomír již se nám z dovolené vrátil a jistě Vám své zážitky sdělí. Není jich málo, máte se na co těšit.

„Máme za sebou prvních 70 km do Stockholmu. Je to nádherné město. Zítra je celý den na prohlídku. Gdansk byl též super (smajlík), o komfortu a noclehu na trajektu ani nemluvě. Zdravím i naše.“ o. Radomír 18.6. 2019 22:52

Telefonát ze Slavnosti Božího Těla: poutníci z úterý 25.6. na středu 26.6. přeplují na trajektu do Polska. V neděli 30.6. bude o. Radomír slavit mši svatou za farníky v místě narození sv. Terezie Benedikty od Kříže (ve Vratislavy). Všechny farníky pozdravuje.

Tato světice židovského původu, původním jménem Edita Stein působila jako dobrovolnice červeného kříže za první světové války ve válečném lazaretu Hranicích.