Pozdrav o. arcibiskupa k velikonocům

Drazí bratři a sestry,
dnes, kdy píši tyto řádky, nevím, jak se bude situace vyvíjet, jestli budeme slavit Velikonoce společně a bude se číst můj pozdrav. V tyto mimořádné dny se situace rychle mění a my jsme odkázáni spíše na rychlé vzkazy  prostřednictvím e-mailu. Těším se na chvíli, kdy Vás budu zvát ke společnému děkování Bohu.
Dnes prosím: Vezměme tuto situaci tak, že nás rozšířenou nemocí zastavil sám Bůh, a ptejme se, co nám tím chce říci. Zastavil naši činnost a vnutil nám pracovní klid k soukromým duchovním cvičením a samotu, abychom si udělali čas na Boha a vychutnali si jeho přítomnost.

Číst vícePozdrav o. arcibiskupa k velikonocům

Videa Náboženství v týdnu od 23.3.

Partutovice 4. a 5. třída ZŠ – P. Radomír Šidleja

Drahotuše 4. a 5. třída ZŠ – P. Radomír Šidleja

Drahotuše, Partutovice a Potštát – 1. a 2. třída ZŠ – Bc. Vojtěch Hýbl

Připomínám, že každé pondělí (mimo velikonočního) v 11:45 vyjde vždy nové video až do doby, než se setkáme osobně. S o. Radomírem videa budou vycházet během týdne a rodiče s dětmi budou včas informováni mailem.

Farní videa k shlédnutí

Náboženství o. Radomíra i Vojtovo / nedělní modlitba v kruhu rodiny / křížová cesta / modlitební společenství.

https://www.youtube.com/user/vvrh/videos

Vojta má pravidelnou výuku náboženství v pondělí (mimo velikonočního) v 11:45 pro žákdy z Drahotuš, Partutovic i Potštátu. Samozřejmě, že videa můžete shlédnout kdykoliv a jsou nastavena určením pro děti (takže bezpečně bez reklam)

o. Radomír má pravidelnou výuku náboženství během týdne pro žáky z Partutovic a z Drahotuš podle jejich témat. O vydání videa informuje rodiče mailem.